Kurumsal - Çorum Bronz - Renkli Metaller ve Mühendislik Plastikleri - Silo ve Bunker Kaplama

KURUMSAL

BRONZ HAKKINDA

CORUM BRONZ

Sahip olduğu bilgi ve tecrübesini, 2006 yılında kurulan Çorum Teknik Çelik San. Tic. Ltd. Şti. den alan ve farklı döküm yöntemlerinde uzmanlaşmış olup Bronz, Alüminyum, Pirinç ve diğer Özel Bakır (Puntalık Bakır) alaşımlarının farklı ölçülerde dökümünü yapan ÇORUM BRONZ olarak hizmetinizdeyiz.

Dökmekte olduğumuz alaşımlardan bazıları; Kızıl Bronz / Kalaylı Bronz / Alüminyum Bronzu / Manganlı Bronz / Silisyum Bronzu / Kurşunlu Kalay Bronzu / Yüksek Kurşunlu Kalay Bronzu / Nikel Kalay Bronzu ve Pirinçler, Alüminyumlar, Özel Bakır (Puntalık Bakır) alaşımlarıdır.

ÇORUM BRONZ derin bilgi birikimine bağlı olarak; ‘Savurma Döküm Yöntemi’nin ‘Sürekli Döküm Yöntemi’ne göre daha etkili olduğunu savunur. Bronz malzemelerin homojen tane yapısı, işlenebilirlik ve mekanik özellikleri üzerinde savurma yönteminin olumlu etkileri mevcuttur.

Savurma döküm yöntemi ile delikli yuvarlak ve dolu üretim yapılabilmektedir. Özellikle Yüksek Kurşunlu Kalay Bronzlarında, Kurşun çökelme sorunu nedeniyle tercih edilmesi gereken tek yöntemdir.Sürekli Döküm yöntemi ile Dolu ve Delikli Yuvarlak, Altı köşe, Lama, Kare ve özel kesitlerde döküm yapılabilmektedir.

Bronz ve Bakır alaşımlarının dökümünü kendi bünyesinde imal etmekte olan ÇORUM BRONZ Metal ve Plastik Market'inde; Demir Dışı Metallerde (Bronz, Prinç, Bakır, Alüminyum) Çubuk, Boru ve Lama olarak, Mühendislik Plastikleri (PE / Polietilen, Pom C / Delrin, Teflon / PTFE, Kestamid) çubuk ve levha olarak stoklarında satışa hazır şekilde bulundurmaktadır.

2016

Kuruluş Yılı

99+

Tamamlanan Proje

20+

İş Ortakları

199+

Mutlu Müşteri

EKİP BRONZ EKİBİ

CORUM BRONZ

Yılların mühendislik ve tasarım tecrübesine sahip son derece yetenekli bir ekibiz. Amacımız beklentilerinizi aşmak!

Kalitenin tüketici açısından en büyük değer olduğu gerçeği bilinciyle, kalitenin tüketiciye yansıtılması konusunda şirketimiz kendisine düşen görevi ve misyonu üstün çaba ve gayretiyle yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Bu meyanda satış öncesi ve sonrası mutlu müşteri profili şirketimizin en büyük misyonudur.